روغن Tribol

روغن Tribol
( روغن تریبول )

 

آشنایی با روغن Tribol :

روغن Tribol متعلق به کمپانی Castrol است. عملکرد بالای و روغن ها و گریس این برند برای محافظت از تجهیزات و افزایش قابلیت اطمینان طراحی شده اند.

روغن های پیشرفته Tribol برای تضمین عمربالای قطعات و کاهش سایش در شرایط عملیاتی گوناگون فرموله شده اند. گریس تریبول به منظور حفاظت از سطوح پوشانندگی مطلوب و ضریب بسیار کم اصطکاک تحت فشار و بارهای شدید را دارد.

صنعت امروز با استفاده از ماشین آلات پیچیده تر از همیشه، با چالش هایی مانند نگه داری زنجیر، نوار نقاله، کمپرسور، جرثقیل و سیستم هیدرولیک رو به رو است که با استفاده از روان کننده موثر بسیاری از این چالش ها حل می شود.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

روغن Castrol Tribol مخصوص برای کمک به افزایش عمر مفید تجهیزات با سازگاری بالا با سخت ترین محیط های عملیاتی طراحی شده است. مولکول های فعال آن می توانند با نیازهای مختلف شرایط مختلف سازگار شوند.

Tribol باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، بهبود بهره وری در درجه حرارت پایین تر می شود. تمام این مزایا به افزایش اطمینان و کاهش هزینه های صنعتگر کمک می کند.

 

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

چگونگی خرید روغن Tribol در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Tribol میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن کاسترول Tribol و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.